Aktuality

OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE

Od 22.9.21 očkujeme proti chřipce vakcínou Vaxigrip Tetra. Zájemci mohou průběžně chodit během tohoto a příštího měsíce, vakcín je prozatím dostatek.

========

Situace ohledně koronaviru

Prosíme tímto pacienty, aby se řídili následujícími pokyny, platí od 1.10.21:

1. V čekárně smí být v jednom okamžiku max. 8 lidí s rozestupem 1,5 metru, samozřejmě v rouškách.

2. Provádíme opět závodní péči v plné míře i preventivní prohlídky našich pacientů.

3. Prosíme, objednávejte se na určené hodiny, aby nedocházelo ke hromadění pacientů v čekárně. Upřednostňujeme online objednávání na našich stránkách, které vyžaduje Vaší registraci. Vše je jednoduché a rychlé, můžete použít i návod na našich stránkách.

Děkujeme za spolupráci!

==========

Nový systém pořadí pacientů v čekárně

Od 7.9.2020 se každý pacient musí nově přihlásit po příchodu do čekárny do objednacího systému. Na dotykové obrazovce zvolí pacient důvod své návštěvy a potom vsune kartičku pojišťovny do přístroje. Poté mu bude v systému přiřazeno pořadí u sestry v PC, pacient se posadí a počká na vyzvání sestry. V případě, že si pacient zapomene kartičku, rovnou zadá své jméno. Vše jsme instalovali kvůli většímu komfortu Vás pacientů, tak aby nedocházelo k dlouhému čekání. Doufáme, že se Vám bude novinka v naší ordinaci líbit.

MUDr.Josef Groh

=======

28.1.2020

Od 29.1.20 u nás můžete platit kartou. Klasickou, bezkontaktní, Apple Pay atd.

=======

10.1.2020

Od 2.1.20 vystavujeme takzvané e-neschopenky. Prozatím u nás vše funguje bez problémů a celá procedura vyplnění formuláře je mnohem rychlejší, než v papírové podobě. Pacient dostává do rukou pouze jeden díl označený jako II.díl PN, se kterým chodí na kontroly. Zaměstnavateli je vše nahlášeno v elektronické podobě.

=======

19.9.2019

Dnes jsme spustili novou verzi našich stránek. Vše je nyní přehlednější a my věříme, že se vám bude nový design stránek líbit.

MUDr.Josef Groh

=======

9.8.2019

Nyní nabízíme vyšetření CRP a přítomnosti Streptococcus pyogenes ve výtěru z krku na novém CRP přístroji QuickRead Pro, který nahradil předchozí přístroj. Modernější varianta a přesnější výsledky umožní racionálnější terapii antibiotiky. Výsledky výtěru z krku jsou k dispozici během pár minut!

=======

2.4.2019

Nyní nabízíme vyšetření tlakovým Holterem. 24 hodinové monitorování Vašeho tlaku, které může rozhodnout o Vaší diagnóze hypertenze, neboli vysokého krevního tlaku.

=======

1.4.2019

Ordinace Groh s.r.o.

Naše ordinace se změnila na s.r.o., tedy celým názvem Ordinace Groh s.r.o. Pro naše pacienty se nic nemění.

=======

27.1.2018

Od 29.1.2018 máte možnost objednat si elektronický recept na váš e-mail nebo přes sms zprávu. Možností je několik:

1. Již jste zaregistrováni na našich stránkách a objednáváte si recepty přes náš elektronický systém. Zde stačí při objednávce receptu napsat do poznámky, že chcete recept poslat na váš e-mail nebo prostřednictvím sms.

2. Recepty objednáváte telefonicky. Potom při objednávce uvedete sestřičce svůj e-mail nebo telefonní číslo a my vám recept odešleme.

3. Můžete napsat přímo na můj mail doktorgroh@gmail.com a recepty si objednat.

Jak jistě tušíte, preferujeme první způsob, který je pro nás i vás nejlepším způsobem objednání receptu.

=======

9.1.2018

Vzhledem k nutnosti předepisovat elektronické recepty, musíme bohužel zrušit naší ordinaci v obci Veltruby. Dojížděli jsme za místními vždy jednou měsíčně.

Ordinace však nemá dostatečné hardwarové a softwarové vybavení k předepisování elektronických receptů, proto ji bohužel musíme zrušit.

Nově budou lidé, kteří se nemohou dostat do Kolína, své požadavky na léky odevzdávat na Obecním úřadě Veltruby. Můžete si napsat léky klasicky na jakýkoliv papír.

Tyto požadavky nám potom jednou měsíčně doveze pověřená osoba, my recepty vytiskneme a ty pak budou opět k vyzvednutí na místním úřadě.

Děkujeme za pochopení Dr.Groh

=======

12.12.2017

Zítra, tedy 13.12.17, spouštíme výdej elektronických receptů.

=======

26.7.2017

Prosíme pacienty, aby se objednávali přes náš online systém. Množství telefonů již překročilo únosnou mez a nemůžeme tedy zaručit, že se dovoláte.

Proto jsme spustili objednací systém na těchto stránkách, kde najdete i přesný postup Vaší registrace. Ulehčíte tak práci nám a především sobě.

Online objednávání je rychlejší, komfortnější a umožňuje Vám objednat se během pár vteřin.

Děkujeme tímto za pochopení MUDr.Josef Groh

=======

Dne 1.3.2015 jsme pro Vás spustili naše nové stránky, kde máte možnost online objednávání, konzultací

a vystavení receptů. Na stránkách najdete informace o naší ordinační době, adrese naší ordinace a další potřebné informace.

Budete zde informováni i o našich dovolených. Věříme, že Vám tato nová služba usnadní komunikaci s námi a dále zkvalitní služby,

které Vám poskytujeme.

Pokud chcete plně využívat naše služby a online objednání, musíte se na našich stránkách zaregistrovat v sekci „On-line služby eSERVICES“.

MUDr.Josef Groh