Aktuality

11.10.2019

Od středy 16.10. začínáme očkovat vakcínou Vaxigrip Tetra proti chřipce. Můžete se objednat na našich stránkách.

======

24.9.2019

Očkování proti chřipce je posunuto na polovinu října 2019, protože došlo ke zpoždění dodávek námi objednané vakcíny Vaxigrip Tetra. Velmi se omlouváme za zpoždění, ale chyba není na naší straně.

Zde je vyjádření společnosti, která nám vakcíny dodává:

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore, dle aktuální informace od společnosti Sanofi Pasteur došlo k opoždění první dodávky vakcíny
Vaxigrip Tetra. První závozy do ordinací tak budou realizovány od poloviny října 2019.

Budeme Vás kontaktovat s potvrzením Vaší předobjednávky.

S pozdravem

tým Avenier

=======

19.9.2019

Dnes jsme spustili novou verzi našich stránek. Vše je nyní přehlednější a my věříme, že se vám bude nový design stránek líbit.

MUDr.Josef Groh

=======

9.8.2019

Nyní nabízíme vyšetření CRP a přítomnosti Streptococcus pyogenes ve výtěru z krku na novém CRP přístroji QuickRead Pro,

který nahradil předchozí přístroj. Modernější varianta a přesnější výsledky umožní racionálnější terapii antibiotiky. Výsledky výtěru z krku jsou k dispozici během pár minut!

=======

2.4.2019

Nyní nabízíme vyšetření tlakovým Holterem. 24 hodinové monitorování Vašeho tlaku, které může rozhodnout o Vaší diagnóze hypertenze, neboli vysokého krevního tlaku.

=======

1.4.2019

Ordinace Groh s.r.o.

Naše ordinace se změnila na s.r.o., tedy celým názvem Ordinace Groh s.r.o. Pro naše pacienty se nic nemění.

=======

27.1.2018

Od 29.1.2018 máte možnost objednat si elektronický recept na váš e-mail nebo přes sms zprávu. Možností je několik:

1. Již jste zaregistrováni na našich stránkách a objednáváte si recepty přes náš elektronický systém. Zde stačí při objednávce receptu napsat do poznámky, že chcete recept poslat na váš e-mail nebo prostřednictvím sms.

2. Recepty objednáváte telefonicky. Potom při objednávce uvedete sestřičce svůj e-mail nebo telefonní číslo a my vám recept odešleme.

3. Můžete napsat přímo na můj mail doktorgroh@gmail.com a recepty si objednat.

Jak jistě tušíte, preferujeme první způsob, který je pro nás i vás nejlepším způsobem objednání receptu.

=======

9.1.2018

Vzhledem k nutnosti předepisovat elektronické recepty, musíme bohužel zrušit naší ordinaci v obci Veltruby. Dojížděli jsme za místními vždy jednou měsíčně.

Ordinace však nemá dostatečné hardwarové a softwarové vybavení k předepisování elektronických receptů, proto ji bohužel musíme zrušit.

Nově budou lidé, kteří se nemohou dostat do Kolína, své požadavky na léky odevzdávat na Obecním úřadě Veltruby. Můžete si napsat léky klasicky na jakýkoliv papír.

Tyto požadavky nám potom jednou měsíčně doveze pověřená osoba, my recepty vytiskneme a ty pak budou opět k vyzvednutí na místním úřadě.

Děkujeme za pochopení Dr.Groh

=======

12.12.2017

Zítra, tedy 13.12.17, spouštíme výdej elektronických receptů.

=======

26.7.2017

Prosíme pacienty, aby se objednávali přes náš online systém. Množství telefonů již překročilo únosnou mez a nemůžeme tedy zaručit, že se dovoláte.

Proto jsme spustili objednací systém na těchto stránkách, kde najdete i přesný postup Vaší registrace. Ulehčíte tak práci nám a především sobě.

Online objednávání je rychlejší, komfortnější a umožňuje Vám objednat se během pár vteřin.

Děkujeme tímto za pochopení MUDr.Josef Groh

=======

Dne 1.3.2015 jsme pro Vás spustili naše nové stránky, kde máte možnost online objednávání, konzultací

a vystavení receptů. Na stránkách najdete informace o naší ordinační době, adrese naší ordinace a další potřebné informace.

Budete zde informováni i o našich dovolených. Věříme, že Vám tato nová služba usnadní komunikaci s námi a dále zkvalitní služby,

které Vám poskytujeme.

Pokud chcete plně využívat naše služby a online objednání, musíte se na našich stránkách zaregistrovat v sekci „On-line služby eSERVICES“.

MUDr.Josef Groh